Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011: Matematyka. ODPOWIEDZI, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 5 maja 2011 r. o 08:15 Powrót do artykułu
Matura z matmy była wyjątkowo trudna, podstawa jak na rozszerzeniu. Większość rzeczy nigdy ni przerabialiśmy. CKE przegięło pałę. Jak by była taka jak rok temu to 70 procent murowane, a teraz nawet nie wiem czy 30%:-(((.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta matura to jakiś spisek napewno związany ze Smoleńskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura byla masakryczna:( jeszcze nie widziałam tak trudnego arkusza:( zadania byly albo banalnie proste albo tak strasznie trudne ze ehh:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MATURKA PROSTA CIESZMY SIĘ WSZYSCY ŻE NAM DALI TAKĄ BANALNĄ MATME:)) 80% to leciutko wpadnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorące pozdrowienia dla egzaminatowór którzy układali tegoroczna mature :*. Nic tylko sie kur ** cieszyć ;/;/;/;/ do zobaczenia w sierpniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy tak narzekacie? Przecież to było proste strasznie! Podstawy podstaw Procentów nie umiecie liczyć? Prostych wzorów podstawić? Co w tym trudnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorące pozdrowienia dla egzaminatowór którzy układali tegoroczna mature :*. Nic tylko sie kur ** cieszyć ;/;/;/;/ do zobaczenia w sierpniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k ! pocałuj mnie w d*** palancie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak tam maturzysci? jak wam poszła matematyka?ja zdawałam rok temu i nie było tak źle na te minimum 30% dało rade spokojnie napisac. Z tego co piszecie widze, że łatwo nie było ...;/ 3mam kciuki;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://i52.tinypic.com/1530039.gif zadanie z a^4 + b^4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zadaniu z prawdopodobienstwem ile ma byc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiezie czy są już gdzieś pytania z dzisiejszej matury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marti napisał:
ilawianka@interia.pl
w zadaniu z x i y gdzie x+y=8 wyszło mi, że x= -1 a y=9 aczkolwiek nie wiem czy ta odpowiedź jest prawidłowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
W zadaniu z prawdopodobienstwem ile ma byc ?
16/49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[***] odpowiedzi już są jak wam poszło ?:> koniecznie porównać z arkuszem !!
Ostatnio edytowany 5 maja 2011 r. o 12:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
W zadaniu z prawdopodobienstwem ile ma byc ?
na 100 % nie zdałem jak w sierpniu dadzą to samo to za rok znów matura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian III LO Lublin napisał:
MATURKA PROSTA CIESZMY SIĘ WSZYSCY ŻE NAM DALI TAKĄ BANALNĄ MATME:)) 80% to leciutko wpadnie:)
skończ się podniecać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzone CKE :/ Albo robią matury dla idiotów, albo biorą pytania z kosmosu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gr napisał:
zad 5 obliczyć całkę potrójną Matura podstawowa jeśli chodzi o poziom to dno. A Ci co jej nie zdają to po prostu skończeni deb***e
Z takimi tekstami to nie wywalaj umiesz matme cieszy mnie to ja też ją umiem ... Ale nie każdy lubi ten przedmiot i ma do niego dryg ... więc ja cię proszę Zamknij pysk ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tym ciągiem arytmetycznym też wyszło mi -1 i 9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...